• Konkurz do prípravky

• Pozývame všetky dievčatá vo veku 6 - 8 rokov na konkurz do prípravky tanečnej skupiny CATwalk, ktoré by chceli tancovať, hýbať sa, niečo sa naučiť, získať nové kamarátky a zážitky :)

• MAJSTROVSTVÁ Európy v Budapešti

• Poslednou zastávkou tanečnej skupiny CATwalk a tanečnej sezóny 2018 boli dňa 24. júna 2018 už v poradí 4. Majstrovstvá EurOpen Modern Dance, ktoré organizuje maďarská tanečno-športová federácia. Naša tanečná skupina sa zúčastnila šampionátu už niekoľkýkrát vďaka nominácii, ktorú i tento raz získala na Tanečnom Kubíne 2018.

1. miesto - choreografia „The Little Mermaid“ ✮ 1. miesto – choreografia „Pheonix“ ✮ 1. miesto – choreografia „Obscurus“ ✮ 1. miesto – choreografia „Brotherhood“ ✮ 1. miesto – choreografia „Perals“ ✮ 2. miesto – choreografia „Sea“ ✮ 2. miesto – choreografia „Shadow“ ✮ 2. miesto - choreografia „My little Ponies“ ✮ 2. miesto – choreografia „Hedgehogs“

Fotogalériu si môžete prezrieť prostredníctvom priloženého linku na FB stránke TS CATwalk

• MAJSTROVSTVÁ SVETA DanceStar - Chorvátsko

• Majstrovstvá sveta to nie sú len ocenenia. V tomto roku 5 prvých, 1 druhé, 1 tretie a 1 piate miesto :) To je aj ranná rozcvička, priateľstvá, spoločné chvíle, workshopy s tými najznámejšími choreografmi, tréningy, výlety, nákupy, radosť, slzy, bolesť a tanec. Sú to chvíle, na ktoré sa nezabúda. TS CATwalk spolu s pani riaditeľkou Evou Prekopovou, Silviou Cocherovou, trénermi a rodičmi prežili intenzívnych 5 dní v Chorvátskom Poreči a vrátili sme sa plní úžasných pocitov a hodnotných hviezd. Deti mali možnosť trénovať s Martym Kudelku, exkluzívnym choreografom a umeleckým režisérom Justina Timberlaka, ďalej s famóznym Željkom Božičom a inými. Fotky hovoria za všetko, bolo to parádne :)

• Letný tábor_2018_I. turnus

• V letnom tábore sme sa mali :) Dobrí kamaráti, super atmosféra, výlety, opekačka na chate, dobré jedlo, zábava nás sprevádzali prvý letný prázdninový týždeň.

• Letný tábor 2018_II. turnus

• Takto výborne sa majú deti v tábore: hry, tvorivosť, pohyb, kreativita, výlet. Mali sme sa fajn aj vďaka pani kuchárke Janke, pomoci Majky a Moniky. Tešíme sa o rok opäť :)

• SHOWTIME LEVICE a naša TS CATwalk

• Dňa 8.4.2018 sme sa zúčastnili na regionálnej kvalifikácií ShowTime Levice - Majstrovstvá Slovenska vo výrazových tancoch. Bol to pre nás obrovský zážitok, skvelá skúsenosť a veľká motivácia pracovať na sebe ďalej.

1.miesto - The Little Mermaid

1.miesto - Fire

1.miesto - Brotherhood

1.miesto - Hedgehogs

1.miesto - Phoenix

1.miesto - Obscurus

1.miesto - Hair-up

1.miesto - Sea

1.miesto - Shadow

2.miesto - My little ponies

3.miesto - Pearls

• SUZUKI NITRA LIGA vo Veľkom Záluží

• Sobota 14. apríla 2018 patrila našim kolegom a deťom futbalistom. ŠK Veľké Zálužie bolo usporiadateľom prvého kola ligy U9, ktorá rozbehla svoju ligu vo veľkom. Iniciátormi boli šéf OBFZ Nitra Štefan Korman a náš tréner Pavol Cocher. „Krásna športovo-spoločenská akcia, výborné zápasy, veľa rodičov bolo zvedavých na svoje deti, nemalo to chybu. A história si bude pamätať, že kategóriu U9 sme definitívne postavili na nohy vo Veľkom Záluží, cítili sme sa tu všetci výborne. Som presvedčený o životaschopnosti tejto súťaže, veľké umenie predviedlo hneď niekoľko talentov,“ uviedol predseda ObFZ v Nitre Štefan Korman, ktorý odovzdával ceny spolu so starostom Veľkého Zálužia Milanom Bírom. Čítajte viac: https://mynitra.sme.sk/c/20806747/suzuki-nitra-liga-vo-velkom-style-foto.html#ixzz5DDRFfeO7

• DETI DEŤOM

• V sobotu 14. apríla sme spolu s rodičmi a TS CATwalk zorganizovali benefičné tanečné podujatie, ktorého cieľom bolo predstaviť nové tanečné choreografie a získať finančné prostriedky na podporu medzinárodných súťaží.

• Futbalová Miniliga M. Stocha

• dňa 7. apríla 2018 vo Veľkom Záluží chalani presvedčili, že nám robia dobré meno

Výsledky z dnešného turnaju:U11

V.Zálužie - Rišňovce 12:0 M.Kuruc 3,J.Kováčik 2,D.Sabo 2,D.Cocher 2,K.Šťevík 2,J.Blaho

V.Zálužie-Chrenová B 8:0 D.Cocher 4,J.Kováčik 2,J.Blaho,K.Šťevík

V.Zálužie-Báb 1:0M.Kuruc

U9

V.Zálužie - Chrenová 5:0R.Komárňanský 3,M.Andrášik,M.Pekar

V.Zálužie-Rišňovce 9:1 R.Chvála 3,M.Kuruc 2,R.Komárňanský 2,M.Andrášik,M.Pekar

V.Zálužie - Báb 5:0R.Chvála 3,M.Pekar 2Výborne chlapci 👏

• Kvalifikácia na DANCE STAR Majstrovstvá sveta

• Počas víkendu 10. - 11.3.2018 sa nám podarilo v Nitre na nominačnom kole DanceStar SLOVAKIA 2018 získať : 5 x 1. miesto,  2 x 2. miesto a 2 x 3. miesto. Choreografie sa úspešne nominovali na tanečné majstrovstvá sveta DanceStar World 2018, ktoré sa budú konať v máji v Chorvátsku.

• DETI DEŤOM

• Benefičné podujatie pre našich tanečníkov z TS CATwalk

Pozývame Vás podporiť našich tanečníkov, ktorí súťažia na medzinárodnej úrovni, zabaviť sa pri ich programe, aktivitách pre deti a ďalších prekvapeniach :)